Kontakt

PIMOT

PIMOT – Warszawa
ul. Jagiellońska 55 | 03-301 Warszawa

recepcja: + 48 22 7777 000
sekretariat: + 48 22 7777 015
fax: + 48 22 7777 020

e-mail: instytut@pimot.eu

PIMOT – Łódź (oddział)
Laboratorium Hamulców

ul. Dubois 110
93-465 Łódź

telefony:
+ 48 42 648 60 61
+ 48 42 648 65 81
+ 48 42 648 61 06

fax: + 48 42 648 65 32

Kontakt do działów

Sekretariat

Małgorzata Wielechowska |
Katarzyna Dobrowolska
tel.: +48 22 7777 015
tel.: +48 22 7777 014
e-mail: instytut@pimot.eu

Dział Promocji i Nauki

Dominika Majchrzak
tel.: +48 22 7777 291
tel. kom.: 694 547 277
e-mail: d.majchrzak@pimot.eu
e-mail: promocja@pimot.eu

Ośrodek Jakości

Roman Nadratowski
tel.: +48 22 7777 061
tel. kom.: 502 020 536
e-mail: r.nadratowski@pimot.eu
e-mail: nj@pimot.eu
tel. do działu: +48 22 7777 061 do 068

Adresy dedykowane usłudze:

Homologacja pojazdu: homologacja@pimot.eu

Dopuszczenie  jedn. pojazdu: djp@pimot.eu

Certyfikacja: certyfikat@pimot.eu

REDcert certyfikacja: redcert@pimot.eu

Nadawania kodów WMI: m.szulc@pimot.eu

ETV weryfikacja: etv@pimot.eu

Laboratorium Silników i Podwozi

Krzysztof Wiśniewski
tel.: +48 22 7777 192
e-mail: k.wisniewski@pimot.eu

Laboratorium Badań Pojazdów

Jacek Miklaszewski
tel.: +48 22 7777 081
tel. kom.: 501 147 591
e-mail: j.miklaszewski@pimot.eu
e-mail: blp@pimot.eu

Laboratorium Badań Symulacyjnych

Jacek Biłobran
tel.: +48 22 7777 091
tel. kom.: 503 033 839
e-mail: j.bilobran@pimot.eu
e-mail: bly@pimot.eu

Laboratorium Bezpieczeństwa Pojazdów

Paweł Posuniak
tel.: +48 22 7777 141
tel. kom.: 502 080 512
e-mail: p.posuniak@pimot.eu
e-mail: blb@pimot.eu

Centrum Rzeczoznawstwa Samochodowego i Szkoleń

Mirosław Gidlewski
tel.: +48 22 7777 301
tel. kom.: 661 951 178
e-mail: m.gidlewski@pimot.eu

Filip Dąbrowski
tel.: +48 22 7777 144
tel. kom.: 661 702 519
e-mail: f.dabrowski@pimot.eu

Laboratorium Elektroniki i Akustyki

Daniel Sterniczuk
tel.: +48 22 7777 106
tel. kom.: 500 132 979
e-mail: ble@pimot.eu

Laboratorium Badań Materiałowych

Andrzej Zawistowski
tel.: +48 22 7777 189
e-mail: a.zawistowski@pimot.eu
e-mail: blm@pimot.eu

Laboratorium Hamulców

Antoni Kidawski
tel.: +48 42 648 60 61
tel. kom.: 502 020 469
e-mail: blh@pimot.eu

Pracownia Analizatorów Spalin

Bogusław Leśnikowski
tel.: +48 22 7777 176
e-mail: b.lesnikowski@pimot.eu

Zakład Projektów Inżynierskich

Jakub Lisiecki
tel.: +48 22 7777 322
e-mail: j.lisiecki@pimot.eu

Główny Konstruktor

Szymon Lisiecki
tel.: +48 22 7777 321
tel. kom.: 887 878 782
e-mail: s.lisiecki@pimot.eu

Pion Paliw i Biogospodarki

Krzysztof Biernat
tel.: +48 22 7777 211
e-mail: k.biernat@pimot.eu

Zakład Paliw Płynnych i Biogospodarki

Joanna Czarnocka
tel.: +48 22 7777 231
e-mail: j.czarnocka@pimot.eu

Laboratorium Analityczne

Anna Matuszewska
tel.: +48 22 7777 215
e-mail: a.matuszewska@pimot.eu

Paweł Bukrejewski
tel.: +48 22 7777 261
tel. kom.: 881 483 085
e-mail: p.bukrejewski@pimot.eu

Pracownia Szkolenia Kierowców

Zbigniew Zawada
tel.: +48 22 7777 116
tel. kom.: 792 283 197
e-mail: z.zawada@pimot.eu

Zespół ds. Mobilności Osób Niepełnosprawnych

Artur Paczkowski    
tel.: +48 22 7777 116
tel. kom.: 514 891 300
e-mail: a.paczkowski@pimot.eu

Sekretarz Naukowy

Dariusz Więckowski
tel.: +48 22 7777 013
tel. kom.: 519 141 761
e-mail: d.wieckowski@pimot.eu

Dział Techniczny i Sekcja Budowy Prototypów

Jan Polender
tel.: +48 22 7777 121
tel. kom.: 604 541 602
e-mail: j.polender@pimot.eu

Krzysztof Dubiński
tel.: +48 22 7777 121
tel. kom.: 881 483 084
e-mail: k.dubinski@pimot.eu

Paliwa Metanowe

Sławomir Nestorowicz
tel.: +48 22 7777 331
tel. kom.: 607 078 079
e-mail: s.nestorowicz@pimot.eu

Ochrona Patentowa

Radosław Piłatowicz
tel.: +48 22 7777 172
e-mail: r.pilatowicz@pimot.eu

Projekty Inwestycyjne

Krzysztof Czeladzki
tel.: +48 22 7777 274
e-mail: k.czeladzki@pimot.eu

Projekty Badawcze

Anna Kieracińska
tel.: +48 22 7777 073
tel. kom.: 505 113 154
e-mail: a.kieracinska@pimot.eu

Tomasz Wróbel
tel.: +48 22 7777 076
e-mail: t.wrobel@pimot.eu

Paweł Goller
tel.: +48 22 7777 051
tel. kom.: 505 045 284
e-mail: p.goller@pimot.eu

Biuro Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych

Leszek Janek
tel.: +48 22 7777 017
e-mail: l.janek@pimot.eu

Dział Kadr i Płac

Lidia Fularska
tel.: +48 22 7777 021
e-mail: l.fularska@pimot.eu

Księgowość

Danuta Kowalczyk
tel.: +48 22 7777 031
tel. kom.: 502 020 560
e-mail: d.kowalczyk@pimot.eu

Dział Informatyki i Teletechniki

Dominik Łasisz
tel.: +48 22 7777 311
tel. kom.: 503 073 910
e-mail: d.lasisz@pimot.eu

Zakład Wsparcia Programistycznego

Dariusz Mitas
tel.: +48 22 7777 087
e-mail: d.mitas@pimot.eu

Dział Inwestycji

Ireneusz Włodarczyk
tel.: +48 22 7777 275
tel. kom.: 502 020 539
e-mail: i.wlodarczyk@pimot.eu

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Małgorzata Niemyska
tel.: +48 22 7777 131
tel. kom.: 510 055 718
e-mail: m.niemyska@pimot.eu

Print Friendly, PDF & Email